fbpx
Sale!

Ivy Chair – Czarny

999,00  499,00 

Ivy Chair ® – składane siedzisko na drzwi

Czarna wersja kolorystyczna

Unikalne rozwiązanie dla małych przestrzeni. Pomoże założyć obuwie, a nie zajmie miejsca.

Dopuszczalna nośność 120kg

Category:

Description

Ivy Chair ® – składane siedzisko na drzwi

Ivy Chari® to krzesełko mocowane na skrzydło drzwiowe. Dzięki niemu mają Państwo możliwość zagospodarowania nie używanej powierzchni drzwiowej. Krzesełko posiada dwie bardzo przydatne funkcje: jest wieszakiem i krzesełkiem w jednym.

Ivy Chari® idealnie spisuje się w mieszkaniach o małej powierzchni, dużo z nas boryka się z małymi przedpokojami w których trudno jest znaleźć miejsce żeby usiąść. Dzięki naszemu produktowi nie będą mieli Państwo z tym problemu.

W naszej ofercie znajduję się szeroka gama kolorystyczna ramy oraz obić, dzięki czemu możemy w pełni dostosować Ivy Chari® do Państwa potrzeb.

Zestaw dopuszczony jest do obciążenia nie przekraczającego 150kg. Montaż i demontaż jest łatwy i nie spowoduje uszkodzenia skrzydła. System jest przygotowany do stosowania w drzwiach o grubości felcu 16mm oraz 20mm.

Skąd wywodzi się nazwa IVY CHAIR®:

Przez nazwę określamy bliskość krzesełka ze skrzydłem drzwiowym – które tak jak bluszcz przylega bezpośrednio do ściany nie potrzebując przy tym żadnego mocowania tak jak konstrukcja naszego krzesełka oplata skrzydło drzwiowe bez potrzeby montowania go na stałe.

Pomysły rodzą się w naszych głowach, my tylko przelewamy je na papier i dążymy do ich realizacji …

Additional information

Weight 10 kg
Dimensions 70 × 60 × 20 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ivy Chair – Czarny”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…